Фотозвіт з відкриття М’яти

Останнім часом з’являється все більше і більше місць, призначених для спокійного і душевного відпочинку, обов’язкова умова яких – це лаунж атмосфера. Нещодавно відбулося відкриття ще одного такого закладу в Житомирі, про який ви зобов’язані знати. Це М’ята Lounge Bar. Там ви завжди зможете розслабитися і забути про проблеми, покурити ароматні кальяни, провести ділову зустріч, романтичний вечір або посидіти з друзями.

Особливість М’яти – це вдале і дуже зручне розташування. Заклад знаходиться в центрі Житомира, по вул. В.Бердичівська 3. Але, незважаючи на це, ви не почуєте шуму вулиці, що дуже зручно. Крім цього, любителі кальянів і солодкого диму знайдуть для себе ще багато цікавого і обов’язково оцінять це. Як і в інших кальянних, там ви знайдете величезний вибір різноманітних видів і смаків тютюну. Але в М’яті для вас приготували щось більше!

Для поліпшення смаку, під час куріння кальяну прийнято пити чай. Тому в М’яті можна замовити різні ароматні чаї: від Пуеру і Тігуанінь до шоколадних і фруктових. Також там є солодощі та інші напої (коктейлі, шоти, і т.д.). Що б час з друзями пройшов весело, в М’яті ви можете пограти в настільні ігри для компаній, з якими нудно не буде! А якщо хочете, що б вас не турбували, там для цього є VIP-кімнати.

Відкриття цього місця відбулося 16 вересня. На цій події побував фотограф команди ZTGO, що б ці моменти залишилися не тільки в пам’яті гостей, а й прикрасили сторінки в Instagram і Facebook. Тепер ви можете побачити якісні та яскраві фотографії з відкриття М’ята Lounge Bar. Шукайте себе або своїх друзів на них, і діліться ними в соціальних мережах. Внесіть різноманітність у сірі будні!