Дитяча кімната «Грайко» в Житомирі – місто-конструктор для ваших малят!

Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 5 14 оценок, среднее: 3,71 из 5

Лего-кімната в Житомирі – оригінальне часопроведення вашої дитини!

Часом і мамам треба відпочивати. Найкращий вибір для проведення часу вашого маляти – дитяча кімната в Житомирі! Це універсальний варіант як для дітей, оскільки вони зайняті приємними для них іграми, так і для мам, які мають можливість спокійно зробити покупки чи розслабитися із подругою, знаючи, що дитина знаходиться під постійним наглядом дорослого.

Не знаєте, де знайти таку кімнату? Заходьте в ТЦ «Ярмарок», де розташований лего-всесвіт для дітей – територія конструювання «Грайко». У цій лего-кімнаті в Житомирі є окремі зони для дівчаток і хлопчиків, де можна знайти ціле місто ХартЛейк Сіті з стадіоном, лікарнею, будинком друзів тощо, а також поліцейську дільницю, пожежну станцію та берегову охорону.

В чому ж особливість території конструювання «Грайко»?

  • Зібрані тільки оригінальні конструктори LEGO для дітей від 2-х років.
  • Це перша і єдина в Житомирі ігрова кімната такого формату.
  • Існують постійно діючі акції, бонусна програма. Для іменинників спеціальний подарунок – безкоштовна година ігор у лего-кімнаті в Житомирі.
  • Передбачені знижки для групових відвідувань.
  • Для кожного віку тут знайдеться особлива серія конструкторів: для дітей від 2-х років – LEGODuplo, для старших Creator, City, STAR WARS, Technic, Ninjago, Friends тощо. Для любителів пофантазувати і створити власний світ є така можливість із LEGOClassic.

Ви можете не турбуватися щодо своїх малят, адже привітні адміністратори завжди допоможуть у складанні конструкторів та дадуть відповідь на всі запитання маленьких чомучок.

В ігровій кімнаті під наглядом адміністраторів можна залишити дітей з 5 років. Діти до 5 років знаходяться в супроводі дорослих. Це чудова нагода провести цікаво та корисно час разом з дитиною, адже конструювання розвиває дрібну моторику, уяву, а дорослі мають можливість поринути у світ дитинства.

«Грайко» в Житомирі – це оригінальне місце для часопроведення ваших малят. Поспішайте спробувати і ви!

 

Глобал