Комп’ютерна академія “ШАГ Житомир”

Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 5 3 оценок, среднее: 3,67 из 5

Навчання програмуванню і дизайну в Житомирі в Комп’ютерній Академії ШАГ

В ХХІ столітті без ІТ-індустрії не обходиться жодна сучасна людина. Комп’ютерна Академія ШАГ намагається відкрити завісу нерозуміння і складнощів цієї сфери для особистості будь-якого віку. Цей міжнародний учбовий заклад спеціалізується на комп’ютерній освіті. На сьогоднішній момент Академія випустила близько 80 тисяч учнів в різних країнах, і більшість із них працюють в передових світових ІТ-компаніях. Головною ціллю своєї діяльності керівники проекту вважають успіх студента.

Які ж переваги навчального закладу Житомира ШАГ:

  • Викладачі-професіонали в ІТ-індустрії. Чи не найголовніша запорука успішного навчання, погоджуєтесь?
  • Автоматизація та використання передових технологій в навчанні.
  • Сучасне обладнання і навчально-методична база.
  • Зручне розташування в центрі міста.

Про перспективи даного напрямку годі говорити. Одна тільки статистика вказує, що в найближчі 5 років в світі буде створено близько 5 млн нових робочих місць в ІТ-сфері. А вже зараз попит на програмістів в Україні сьогодні значно перевищує пропозицію, тому у них немає проблем з працевлаштуванням, а їх зарплати постійно зростають.

Із напрямками діяльності ШАГ ви можете ознайомитися на їх сайті. Основні із них – це навчання програмуванню, дизайну, тестування, розробка мобільних додатків тощо.

Крім цього, Академія повсякчас проводить уроки і тренінги в школах Житомира і області, займається організацією літнього навчання дітей за кордоном. А нещодавно вона стала першим навчальним закладом України, що відкрив своє відділення в Швейцарії. Як ви бачите, Комп’ютерна Академія не стоїть на місці, а, як і об’єкт її дослідження – інформаційні технології, постійно розвивається і вдосконалюється. Тому, якщо ви шукаєте гуртки для дитини в Житомирі, зверніть увагу на цей навчальний заклад.

Інформаційні технології
Платні
Центр