Майстерня дитячих свят “Пломбір”

Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 5 8 оценок, среднее: 3,88 из 5

Цікавий заклад для дітей в Житомирі – майстерня «Пломбір»

Майстерня дитячих свят (” Пломбір”)  – це яскравий, наповнений веселощами і сміхом заклад, де є все необхідне для того, щоб зробити вашу дитину щасливою. Майстерня дитячих свят «Пломбір» своїм завданням ставить саме це – щоб діти, виходячи з нашого закладу, світилися позитивними емоціями і бажали повернутися знову. Бо хіба це не найголовніше бажання батьків: бачити свою дитину щасливою?

Що ж включає майстерня дитячих свят «Пломбір»? Наш заклад для дітей в Житомирі виконує такі функції:

  • Організація дитячих свят. Ми маємо все необхідне для проведення яскравих тематичних свят (День народження, випуск, Новий рік тощо). Тематику свята ви можете обрати в залежності від вподобань вашої дитини. Ми гарантуємо яскраві образи аніматорів і оригінальну шоу-програму. За вашим бажанням можемо влаштувати кенді-бар та фотозону, а також доповнити свято кулею-сюрпризом, яскравою піньятою, солодкою ватою, пінною або паперовою вечіркою, а також мильними бульбашками.
  • Проведення майстер-класів. «Пломбір» в Житомирі часто проводить кулінарні та творчі міні-заняття.
  • Сприяння веселому відпочинку дітлахів. Наявність новенького захоплюючого лабіринту та дитячої кімнати не дозволить вашому малюку засумувати в майстерні дитячих свят «Пломбір».

Заходьте до нас в Житомирі на дитячі майстер-класи і веселі свята! Майстерня «Пломбір» – місце, де втілюють дитячі мрії в реальність!

Промавтоматика