Multizoo

Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 5 10 оценок, среднее: 4,30 из 5

Чому варто відвідати контактний зоопарк в Житомирі?

Контактний зоопарк – це проект, який дарує можливість не тільки бачити, а й в буквальному сенсі «доторкнутися до природи». Таке місце вже давно було мрією не тільки дітей, а й дорослих. Тримати тварину в себе вдома не у всіх є можливість, а побачити вживу, та ще й доторкнутися до дикої природи точно справить враження на кожного!

Які ж особливості цього зоопарку:

Різноманітність видів тварин: лемури, смугасті скунси, камерунська міні-кізочка, карликова вівця, морська свинка, африканські їжаки, поні, лама, карликова зелена мартишка та інші. Склад тварин постійно оновлюється, вже незабаром в зоопарк Житомира очікується завезення єнотів, дикобразів, капуцинів та ігуани.

 

Особливий догляд за тваринами. В зоопарку працюють доглядачі, які мають спеціалізовану освіту, а тому краще знають, яке харчування найбільше підходить тваринам. В зоопарку також розміщені ультрафіолетові та інфрачервоні лампи, які компенсують необхідне для тварин сонячне світло. А загалом, про необхідний догляд про тварин скаже той факт, що тварини розмножуються (при поганих умовах в неволі вони цього робити не будуть). Нещодавно зоопарк «Multizoo» поповнився їжачатами і кроленятами.

Чистота вольєрів. Безперечно важливе питання, особливо враховуючи, що зоопарк знаходиться в торговельному центрі. За тваринами прибирають місцево в міру необхідності протягом дня, а повноцінно — ввечері кожного дня. В зоопарку встановлена потужна система витяжки, яка забезпечує свіжість повітря.

Природній інтер’єр. Завдяки реалістичним малюнкам на стінах складається враження присутності в дикій природі. Всюди багато натуральних матеріалів: дерева і каменю. Навіть рукомийник ніби вирізаний з каменю, такі деталі особливо враховуються.

Цікавинки для дітей. Безперечно – це особливе місце, де дітям можна провести День народження. Програма заходу складається із години екскурсії, години вільного часу, коли діти можуть поласувати смаколиками і вільно поспілкуватися з тваринами та година ігор з аніматором. Крім цього, в зоопарку постійно діють майстер-класи, на яких малята можуть навчитися малювати піском, водою, 3D-ручкою, скласти 3D-пазли і просто погратися конструктором-реп’яхом.

Акції і подарункові сертифікати. В зоопарку на постійній основі діє акція: в День народження імениннику вхід безкоштовний. Візьміть із собою документ, який це підтверджує, і зможете поспілкуватися із улюбленцями без обмежень. А якщо ви не знаєте, що можна подарувати племіннику чи знайомому, купуйте подарунковий сертифікат. Можливість один раз безкоштовно відвідати зоопарк, погодувати тварин і взяти участь в майстер-класі буде коштувати всього 200 грн.

Якщо ви шукаєте не банальне місце, куди можна піти з дитиною, то обирайте контактний зоопарк. Це те місце, яке в першу чергу буде цікаве дітям, бо тут вони відчують ті емоції, які не подарує жоден інший подарунок.

http://multizoo.com.ua
https://www.instagram.com/multizoo
https://www.facebook.com/MULTIZOOua/

Глобал