Міжнародний жіночий день. Пропозиції святкування 8 березня в Житомирі

Хоча за вікном все ще лютує зима, а в стінах Верховної ради України продовжуються дебати щодо скасування Міжнародного жіночого дня, ми запасаємося теплим одягом і поспішаємо святкувати «наш день» – день прекрасної половини людства.
Недарма чоловіки споконвіку порівнюють жінок з квітами, оскільки ми, жінки, є такими ж різнобарвними і самобутніми, як квіти. Тому й надаємо перевагу різним видам релаксу. Тож, де відпочити дівчатам 8 березня в Житомирі? Якщо Ви прихильниця грандіозних вечірок та шумних компаній, ART-CLUB “MIAMI” запрошує усіх охочих провести незабутній вечір в колі друзів та насолодитися спеціальною програмою від DJs. Також 8 березня, як і кожного четверга, Вас запрошує НК “INDIGO” з програмою “Champagne night”. Запальні dance-хіти від резидентів “INDIGO” не залишить Вас байдужим.
Якщо ж Ви надаєте перевагу пасивному відпочинку і до гучних івентів Ваша тонка душа не лежить, Житомир, без перебільшень, «буяє» різноманітними атмосферними кав’ярнями та ресторанами. Поціновувачі шоколадних делікатесів обов’язково залишаться задоволеними, відвідавши “Львівську майстерню шоколаду”. По-сучасному старовинний інтер’єр в поєднанні з неймовірно апетитним меню подарує приємні емоції, а пізніше – приємні спогади.
Зазирнувши в кав’ярню-кондитерську “Теретенія”, Ви автоматично опинетесь в Старому Житомирі 19 століття. Скуштувавши терентіївські смаколики, Ви автоматично опинетесь в справжньому жіночому раю. Крім того, використання екологічно чистих інгредієнтів для створення кулінарних шедеврів робить їх безпечними для вживання для дітей та людей, що страждають на харчову алергію. Наразі в “Теретенії” проходить персональна виставка житомирської художниці Алли Юзепольської “Маленькі історії”. Тож, натуральні десерти та серія гумористичних ілюстрацій чекають на Вас.
Варто згадати поціновувачів не лише солодощів, а й тепер вже об’єкта культурної спадщини світу – піци. Піцерія “Маріо” не припиняє дивувати житомирян кулінарними здобутками, особливо – піцами на будь-який смак.
Хоча Житомиру є, що запропонувати панянкам в день 8 березня,головна роль все ж дістається чоловікам, які є головною опорою для своїх берегинь. Тому, шановні чоловіки, не забудьте придбати по букету чарівних квітів для своїх чарівних жінок: дружин, доньок, матерів та сестер, та подякувати їм за те, що вони у вас є!