Найпопулярніші заклади, куди можна зі своїм алкоголем в нашому місті!

Насолоджуйтеся смачними стравами в закладі, куди можна зі своїм алкоголем

Ціни на алкоголь в багатьох закладах «кусаються» і не дають можливість весело погуляти великою компанією? Скористайтеся можливістю принести міцні напої із собою.

В Житомирі закладів, куди можна зі своїм алкоголем небагато. Це пояснюється достатньо новою для України системою «сorkfee» або докладно «плата за пробку» Дана концепція незвичайна, цікава, і в деякому роді, заманлива. Але у світі подібна практика вже широко поширена: ви приходите в заклад зі своїм алкоголем і платите збір за те, що вам відкриють цю пляшку за помірну плату. В деяких закладах збір навіть і не знімається. Де шукати заклади з corkfee в Житомирі, дізнавався проект ZTGO.

Принести вино з собою

Це достатньо зручна послуга, оскільки не всі кафе Житомира можуть задовольнити вас своєю винною картою. Тоді ви маєте можливість принести вино чи більш міцні напої із собою. Часто цю функцію використовують заклади, які тільки відкрилися і ще не мають ліцензії на продаж алкоголю.

В цілому, кафе, в які можна прийти зі своїм алкоголем, такі ж комфортні, як і інші заклади. Тут можна цілком і повністю віддатися релаксу і повноцінному відпочинку, розчинившись в атмосфері свіжості, спокою і затишку. А п’янкі напої дозволять відволіктися від щоденних турбот…

Шукайте ресторани і кафе із системою corkfee поблизу вашого дому із сайтом ZTGO. Впевнені, ви обов’язково знайдете місце, де зможете відпочити як гучною компанією, так і вдвох із коханою людиною.