Beer Bar “ДРОЖЖИ”

Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 5 12 оценок, среднее: 2,25 из 5

«Дрожжи» – паб Житомира, в якому знають толк в смачній їжі

Пивний паб «Дрожжи» якнайкраще підійде для святкування важливих подій вашого життя. Хочете спитати чому? Ми вам зараз все докладно розповімо!

Знаходиться паб на вулиці Бердичівській, тому звідси зручно добиратися в будь-яку точку Житомира. Ви скажете, що таких пабів вже багато, але від інших місць він відрізняється своїми цінами, адже середній чек на одного всього 80-100 гривень.

В житомирських «Дрожжи» можна відсвяткувати не тільки день народження, а й корпоратив, дівич-вечір чи інше важливе для вас свято. Вдало підібраний інтер’єр, цікаве меню та приємний персонал якнайкраще сприяють його успішному проведенню. При організації банкету середній чек на одного складе близько 250 гривень + є можливість принести свій алкоголь, що суттєво зменшує рахунок за вечірку. Також при замовленні свята на честь дня народження заклад надає знижку в 10%.

В пивному пабі постійно проходять трансляції футбольних матчів. Тому любителям спортивних подій не знайти кращого місця, де б за бокалом пива відсвяткувати перемогу улюбленої команди! Колектив закладу постарався, аби створити зручні умови для ідеальної зустрічі старих знайомих.

Ви можете обрати, де краще провести час: сидіти в приміщенні чи на літній терасі. В цьому закладі ви знайдете великий вибір пива і пивних тарілок на будь-який смак. А також це те місце, де ви зможете розслабитися і покурити кальян в Житомирі.

Паб «Дрожжи» завжди радий новим клієнтам, а постійних відвідувачів ми з нетерпінням чекаємо знову!

Кафе
Паби
Хочу чогось смачненького
Бізнес ланч
Ділова зустріч
Сімейна вечеря
Банкети та корпоративи
День народження
Подивитися (футбол, бокс ..)
Покурити кальян
Потусити
від 50 грн до 100 грн
від 100 до 200 грн
від 200 до 300 грн
від 300 до 400 грн
від 500 грн
Лаунж
Кальян
Літня тераса
Парковка
Плазма
Страви на виніс
Wi-Fi
Авторська кухня
Американська кухня
Європейська кухня
Українська кухня
До 30 осіб
Центр міста