Boho: Grill & Chill

Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 5 9 оценок, среднее: 3,22 из 5

Ресторан-кальянна Житомира «Boho»: співвідношення смаку і вражень

Хочете позитивних емоцій? «Boho» в Житомирі створений саме для цього: яскравий інтер’єр з порогу захопить, а чудове обслуговування і смачна кухня справить незабутнє враження! А тепер по порядку.

Молодіжний ресторан «Boho Grill & Chill» з’явився не так давно, але житомиряни вже зацінили його. Тут можна круто потусити з друзями, потанцювати під запальну музику. Цьому сприяє неймовірна атмосфера закладу, яка так і змушує веселитися, танцювати і круто відпочивати. Ресторан-кальянна Житомира «Boho»в меню має різноманіття європейської, американської та японської кухонь. До вишуканих страв чудово підійде келих хорошого вина: алкогольна карта порадує вас своїм різноманіттям. Також можна замовляти страви на винос.

Не проти покурити кальян після робочого дня? У закладі є 12 смаків кальяну з найкращих сортів тютюну. Вартість всього 150 грн. Обов’язково спробуйте!

Любите тусити під популярну молодіжну музику? Тут часто проходять заходи з участю відомих діджеїв та музикантів України. Це цікаве місце, де можна відірватися на вечірці в Житомирі.

Особливість закладу – дизайн інтер’єру – грає на руку «Boho Grill & Chill», адже в такому унікальному місці виходять чудові нетипові фото. Тут можна організувати дівич-вечір і врізнобарвити Instagram симпатичними селфі з подругами. Середній чек на одну людину 150-200 грн., при банкеті – 200-250 грн. з людини. Можна приносити спиртне з собою. Організуйте оригінальне свято в яскравому інтер’єрі!

Бар в центрі Житомира «Boho» – місце, де можна круто провести час із друзями!

Ресторани
Потанцювати
Ділова зустріч
День народження
Подивитися (футбол, бокс ..)
Романтична вечеря
Покурити кальян
Потусити
від 100 до 200 грн
від 200 до 300 грн
від 300 до 400 грн
від 500 грн
Лаунж
Кальян
Літня тераса
Плазма
Страви на виніс
Wi-Fi
Винна карта
Європейська кухня