Суші-бар “CUTFISH”

Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 5 18 оценок, среднее: 2,94 из 5

Доставка суші: приємний вечір вдома з улюбленими сетами

Японська кухня нині набрала небувалої популярності. Важко уявити середньостатистичну людину, яка б не спробувала хоч раз Філадельфію. Суші-бари в Житомирі теж користуються попитом. Японські страви універсальні, оскільки вони корисні, легкі, смачні і поживні. Вони давно є символом не тільки східної культури, а і здорового харчування.

Тепер японська культура міцно увійшла в життя європейців. Тому, якщо ви один із тих, хто не уявляє своє життя без свіжих і поживних ролів і суші, тоді вам варто відвідати «Cutfish». Цей заклад позиціонує себе на кшталт японських «ідзякая» – кафе для зустрічей із друзями. Доставку суші «Cutfish» також організовує. Замовлення приймаються по телефону +38-063-498-47-65 з 10:00 до 22:00.

Із особливостей цього закладу варто вказати цікавий інтер’єр, який виконаний в чіткій і строгій стилістиці і традиційних кольорах. Меню «Cutfish» різноманітне; тут ви зможете скуштувати і свіжих ролів, і рибу чи м’ясо на грилі. Якщо ж ви прихильник локшини WOK, саме Катфіш в Житомирі задовольнить ваші бажання в повній мірі. До того ж ви можете бути впевненими в свіжості інгредієнтів і майстерності кухаря, в цьому закладі за цим особливо пильно слідкують.

Суші ідеально підійдуть і для сімейної вечері, і для урочистого свята. Замовляйте улюблені японські страви в кафе «Cutfish» в Житомирі!

Суші-бари
Хочу чогось смачненького
Бізнес ланч
Ділова зустріч
Сімейна вечеря
День народження
Дитяче свято
Романтична вечеря
від 50 грн до 100 грн
від 100 до 200 грн
від 200 до 300 грн
від 300 до 400 грн
Суші-меню
Страви на виніс
Wi-Fi
Винна карта
Японська кухня
Центр міста