Dalinina Art Studio & Cafe

Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 5 9 оценок, среднее: 2,78 из 5

Завітайте в одне з найкращих арт-кафе в Житомирі!

Кафе «Далініна» – це творча майстерня, яка знаходиться в самому центрі Шодуарівського парку. Майстерня розрахована на художників-початківців, і дає унікальну можливість спробувати себе в образотворчому мистецтві. Ціль «Dalinina art studio»: показати, що малювати може кожен, варто тільки спробувати!

Крім творчої майстерні, арт-студія включає в себе: затишну кав’ярню на оригінальній літній терасі, художню школу та студію для проведення майстер-класів і семінарів. Це арт-кафе в Житомирі ідеально вписується в історичну будівлю, де знаходиться. Раніше тут був вхід на територію палацу барона де Шодуара. Зараз територія набула ще більш творчого вигляду завдяки зусиллям і креативу власниці студії – Аліни Далініної.

Відкрита «Dalinina art studio» художницею в 2015 році. І, як описує це місце сама власниця, це той заклад, в якому можна сховатися від життєвих турбот і зануритися з головою в світ живопису, де ви зможете відчути себе справжнім Творцем і Художником! Причому, що ваш рівень художніх знань в цьому кафе в парку Гагаріна не має жодного значення. Адже тут навчають не основам живопису, а показують прийоми, завдяки яким кожен бажаючий писати олійними фарбами, зможе це робити без глибоких знань техніки.

Із інших особливостей «Dalinina art studio» включає:

  • Кожному 100-тому відвідувачеві – авторська картина в подарунок.
  • Низькі ціни на напої: кава – від 12 грн., лимонад – 10 грн.
  • Раз на тиждень проходять різні виставки картин, тому якщо ви шукаєте галерею в Житомирі, завітайте на вулицю Лермонтовську.
  • По суботах організовуються цікаві заходи: семінари, тренінги, фуршети.

Тут панує атмосфера живопису, простоти і затишку – приходьте вже сьогодні!

Кафе
Хочу чогось смачненького
Ділова зустріч
Сімейна вечеря
День народження
Дитяче свято
Романтична вечеря
Покурити кальян
Потусити
до 50 грн
від 50 грн до 100 грн
від 100 до 200 грн
від 200 до 300 грн
від 300 до 400 грн
від 500 грн
Кальян
Дитяча кімната / меню
Літня тераса
Парковка
Страви на виніс
Wi-Fi
Центр міста