DD STUDIO

Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 5 5 оценок, среднее: 1,80 из 5

Студія дизайну и декору (Житомир) створить ідеальний дизайн саме для вас!

Студія дизайну та декору DD Studio (Житомир) – молода і достатньо успішна компанія з надання дизайнерських послуг. Нині вона є однією з провідних компаній нашого міста.

Житомир – місто не дуже велике, а тому добра чи зла слава розповсюджується швидко. Тут добре розуміють, що репутацію потрібно заслужити, тому важко знайти хоча б один негативний відгук про роботу цієї компанії.

Спеціалісти студії надають широкий спектр послуг: від косметичного ремонту до монументального перепланування. Студія дизайну и декору в Житомирімаксимально відштовхується від ваших ідей і побажань, і тому доводить справу до логічного завершення, а саме – вашого остаточного схвалення всіх нюансів.

Вам не потрібно «жити» на об’єкті чи вирішувати питання із будівельниками, а тим більше їздити за черговою банкою фарби – ці питання ми вирішуємо за вас. Саме в цьому принадність замовлення ремонту «під ключ».

Студія постійно оновлює акції і спеціальні пропозиції. Наприклад, зараз зареєструвавшись на сайті, ви можете отримати безкоштовний ескіз-проект і діє знижка на реалізацію послуг компанії, яка займається дизайном в Житомирі.

Під ключ можна замовити: декоративну екообробку стін, гіпсові 3d-панелі, проект перепланування, дизайн фасаду чи інтер’єру а також ремонт будь-якої складності.

Втілюйте ваші ідеї в життя разом із «DD Studio»!