Дитячий центр “Kids sity”

Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 5 6 оценок, среднее: 3,17 из 5

«Kids sity» Житомир  ̶  унікальний розважально-пізнавальний центр в нашому місті

Шукаєте дитячий центр в Житомирі? «Kids sity»  ̶  це парк ігрового навчання для малюків, в якому все виглядає і функціонує, як у справжньому місті. Якщо ви задаєтеся питанням як організувати дозвілля своєї дитини з користю, то «Kids sity»  ̶  найкращий варіант. Тут малеча не тільки розважиться, але й навчиться чомусь новому, адже зможе спробувати себе у 18 різноманітних професіях, отримують корисні знання і незабутні враження.

Ви в пошуках місця проведення дитячого свята? Тоді «Kids sity» в Житомирі  ̶  це саме те, що вам потрібно, бо організувати дитячий День народження тут дуже просто! Дитячий центр пропонує такі розваги:

  • пізнавальна програма для дітей (100 грн. з дитини);
  • послуги аніматора і цілих три години веселощів (200 грн. з дитини);
  • захоплюючий майстер-клас з приготування піци;
  • смачне дитяче меню (до 50 грн.), в яке входять: салати, картопля «Фрі», піци, тістечка.

Окремої згадки варте місто професій. В Житомирі воно не має аналогів, але по своїй важливості унікальне. Тематичні майданчики дають можливість познайомитися зі світом професій, розвинути творчі здібності, навчитися навичкам успішної взаємодії в суспільстві, освоїти ази фінансової грамотності. Тут є 18 кімнат, в яких діти можуть спробувати себе в ролі доктора, пожежного, поліцейського і ще багатьох інших професійних образах.

Розважальна програма дитячого центру «Kids sity»  ̶  це оригінальне часопроведення та День народження для дитини, який справді запам’ятається!

 

Дитяче свято
від 50 грн до 100 грн
від 100 до 200 грн
від 200 до 300 грн
від 300 до 400 грн
від 500 грн
Дитяча кімната / меню
Парковка
Плазма
Wi-Fi
Авторська кухня
Центр міста