Драмтеатр імені Івана Кочерги

Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 5 7 оценок, среднее: 3,29 из 5

Афіша Житомир: найяскравіші спектаклі драмтеатру чекають на вас!

Мало хто з жителів міста не бував в драмтеатрі Житомира. В дитячі роки сюди приводять на новорічні вистави, а пізніше сам біжиш на концерт улюбленого співака чи виставу з участю відомого артиста. Який же початок мав театр в Житомирі?

Свою історію Житомирський драмтеатр почав ще в XVIIІ ст., тому наше місто, одне з небагатьох на той час, мало свій власний театр. У своєму сучасному вигляді театр був споруджений в 1966 р. і названий в честь відомого драматурга Івана Кочерги, який довгий час проживав і творив у Житомирі. Афіші тих часів неодноразово публікували його п’єси, першу з яких було показано у 1921 році.

Сучасний театр має постійну трупу, яка радує глядачів не тільки класичними спектаклями, але й сучасними, видозміненими та оригінальними виставами. Це ті видовища, які буде цікаво дивитися і старшим людям, і молоді. Традиційно, на Новий рік тут проходять вистави для маленьких глядачів. Дітлахи можуть поводити хороводи біля ялинки і отримати подарунки.

Концерти в Житомирі майже завжди проходять в приміщенні Житомирського академічного драмтеатру. Тому переглядайте скоріше афішу, можливо, ваш улюблений співак скоро завітає в наше місто! Замовляти квитки можна в касі театру за телефоном (0412) 47-33-88 або на сайті театру.

Приводьте своїх дітлахів і приходьте самі на вистави в Житомирі в драмтеатр. Незабутні емоції вам гарантовані!

Театри

Заходи - Заголовок

Заходи - Підзаголовок