Гриль-бар “Melrose”

Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 5 13 оценок, среднее: 3,00 из 5

Бар із американською атмосферою в Житомирі – «Melrose»

Вar-grill Житомира«Melrose» – кафе в американському стилі, яке розташоване в розважальному центрі «Глобал». Це заклад, який з перших хвилин зачарує вас неоновими вивісками, яскравим інтер’єром, сидіннями-машинами та великим асортиментом меню. Це ідеальне поєднання драйвового інтер’єру із не менш крутим меню.

Що тут тільки ви не знайдете: бургери і сандвічі, різноманітні стейки, бурріто і такос, крильця та реберця BBQ та ще велика-велика кількість інших страв. Щоб осягнути все меню «Melrose» в Житомирі, вам краще відвідати заклад самостійно і переконатися, що тут зібрані найкращі страви американської, мексиканської, італійської і японської кухні. Це найбільше меню, яке тільки може бути. Також є великий вибір коктейлів і напоїв в нашому місті.

Розміститися ви зможете у великому залі, який має 70 посадкових місць. Літник також розрахований на 70 осіб і є 10 місць в ретро автомобілях, які особливо подобаються дітлахам. Яке ще кафе Глобала має такі чудо-крісла?

Молодь оцінить можливість влаштувати тут День народження в американському стилі, адже таке свято запам’ятовується надовго. І для вас є ще один сюрприз: залежно від того, скільки вам років, таку знижку нададуть на алкоголь (не старше 50 років).

Шукаєте місце для бізнес-ланчу?  Заходьте в bar-grill«Melrose», бо саме тут з 12:00 до 15:00 проходить акція «Щасливі години»: на всю кухню діє знижка 25%. Універсальній бар, в якому можна і кальян покурити (ціна від 150 грн.), і суші в Житомирі спробувати. Середній чек на одну людину становить 70 грн.

 

 

Ресторани
Хочу чогось смачненького
Бізнес ланч
Сімейна вечеря
День народження
Покурити кальян
від 50 грн до 100 грн
від 100 до 200 грн
Кальян
Літня тераса
Парковка
Плазма
Суші-меню
Страви на виніс
Wi-Fi
Винна карта
Американська кухня
Італійська кухня
Японська кухня
від 50 до 100
Глобал