Гриль-клуб “Авіатік”

Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 5 15 оценок, среднее: 2,60 из 5

Організовуйте свято будь-якого масштабу в «Авіатик» в Житомирі

Гриль-клуб «Авіатік» знаходиться на території житомирського аеропорту і є частиною спорт-клубу, який надає послуги польоту на літаку і дельтаплані. Саме тому із вікон ресторану ви зможете дивитися на величну техніку, яка вміє підкорювати небо.

Але вигляд з вікна – це не все, що вам може запропонувати «Aviatik». То які ж ще переваги має цей заклад:

  • Авторська кухня і оригінальне гриль-меню від Шефа (смачна риба, ароматні овочі та соковиті шашлики і стейки на грилі тощо). Тільки в «Авіатік» в Житомирі працює один з кращих кухарів України – Фіалковський Віктор, який удостоєний звання «Майстер шеф-кухар». Повірте, за його оригінальними стравами, ви будете повертатися сюди неодноразово!
  • Обширний основний зал (на 60 осіб) і просто величезна літня тераса (на 400 персон). Тут ви зможете не тільки відпочити з друзями у вихідний день, але й влаштувати банкет!
  • Наявність ароматного кальяну і великої винної карти для тих, хто хоче розслабитися на території аеропорту Житомира. А також тут є караоке та танцювальний паркет для любителів музики.
  • Сім’ї з дітьми оцінять наявність окремого меню для малюків і вільного WiFi.

Середній чек на одну особу – 150 гривень. Часи роботи: з 13.00 – до 23.00 в будні і з 11.00 – до 23.00 у вихідні. У нас можна організувати свято будь-якого масштабу і тематики. Оскільки приміщення гриль-клубу стилізоване в авіаційному та космічному стилі, то вам не доведеться думати про фотозону – у нас вже все організовано. Гриль-клуб «Авіатік» – унікальний заклад, в якому ви зможете дивитися на літаки в Житомирі не тільки на стінах, але й вживу!

Заспівати в караоке
Хочу чогось смачненького
Ділова зустріч
Сімейна вечеря
Банкети та корпоративи
День народження
Дитяче свято
Весілля
Подивитися (футбол, бокс ..)
Романтична вечеря
Покурити кальян
від 100 до 200 грн
від 200 до 300 грн
від 300 до 400 грн
від 500 грн
Караоке
Кальян
Дитяча кімната / меню
Літня тераса
Парковка
Плазма
Страви на виніс
Wi-Fi
Винна карта
Авторська кухня
До 30 осіб
від 30 до 50