«Joma»–брендовий спортивний одяг та взуття в Житомирі

Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 5 11 оценок, среднее: 2,45 из 5

Шукаєте спортивні бренди в Житомирі? «Joma» вже у нас!

Шукаєте хороший магазин спортивного одягу? Магазин спортивного одягу та взуття «Joma» в Житомирі – саме те що потрібно. Це всесвітньо відомий іспанський бренд спортивної екіпіровки, взуття та одягу. Наша компанія родом із Іспанії, і вже більше ніж півстоліття ми розвиваємо спорт, розробляємо нові спортивні технології, допомагаємо спортсменам досягати максимальних результатів. «JomaSport» завоювала любов спортсменів всього світу. Перші кольорові буци – це МИ, це JomaSport.

Основні напрямки «Joma» – виробництво професійного взуття та форми, м’ячів та аксесуарів для великого футболу, футзалу, регбі, волейболу та гандболу. Професіонали та початківці обирають нас. Магазин «Joma»у Житомирі – є магазином офіційного дистриб’ютора TM Joma Sport в Україні компанії ТОВ «Джома Україна». Магазин одягу та взуття «Joma» в Житомирі точно знає, як вас здивувати, тому ми регулярно поповнюємо наш асортимент новими актуальними товарами, щоб ви завжди досягали максимуму.

У нас ви зможете замовити спортивний одяг та взуття для команд та отримаєте спеціальну – КОМАНДНУ ціну. Вдягніть «Joma» та перевершуйте попередні спортивні досягнення! Ми виправдаємо всі ваші очікування. Наша продукція перевірена армією професіоналів та любителів, нам кажуть «ТАК», адже ми надаємо якість, служимо вам довго та надійно.

Переваги магазину «Joma» у Житомирі – це прийнятна цінова політика, гнучка система знижок для команд та постійних покупців, беззаперечна якість виробів. Ми єдиний офіційний та мононобрендовий магазин ТМ JOMA у Житомирі. Ми пропонуємо офіційний та оригінальний спортивний одяг та взуття від провідного європейського бренду JomaSport (Joma, TopFlex) в Житомирі та Україні. Команда JomaUkraine (Джома Україна) прагне вгодити своїм клієнтам за рахунок якісного сервісу, задовільнити рівнем якості речей та здивувати найкращою ціною.

«Joma» – це не просто компанія, що виробляє взуття, одяг та аксесуари для спорту. Ми екіпіруємо Збірну України по футболу, являємось технічним партнером Федерації футболу України. Ми бренд, який обирають спортивні клуби та Федерації України, комерційні та благодійні організації. Нас обирає Європа. Ми є вибором №1 у списку брендів з екіпірування спортивних клубів у Європі у 2017 році.

Хочете придбати дійсно найкращі спортивні речі? Приходьте в торговий центр «Житній» в Житомирі!