Кафе “Гайки. Європа тут”

Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 5 3 оценок, среднее: 2,33 из 5

«Європа тут» в Житомирі: фантазії про Європу стають реальністю

Комплекс «Гайки» в Житомирі – це вже впізнаваний бренд, який говорить про якість чи то ресторану, чи то готелю. Тому, коли відкрилося кафе «Європа тут» було очевидно, що по якості обслуговування, їжі та інтер’єру воно буде на висоті.

Яскраві фарби інтер’єру кафе в поєднанні із пастельними відтінками створять атмосферу вишуканого європейського закладу, де за вікном можна побачити Ейфелеву вежу чи Колізей. «Європа тут» в Житомирі створена спеціально для незабутнього відпочинку, оскільки саме в такій атмосфері хочеться провести найкращі миті свого життя.

Розташування майже в центрі міста дозволить без зусиль потрапити в кафе, навіть якщо ви вирішити просто випити ароматної кави. Якщо ж ви прийшли поласувати вишуканими європейськими стравами, то наші офіціанти порадять, які страви вам прийдуться до душі.

Завдяки наявності великої банкетної зали, у нас можна відсвяткувати ювілей або весілля. Його вартість буде починатися від 350 грн. за людину. Але хіба це велика ціна за свято, проведене в європейській атмосфері та ще й з можливістю вийти на розкішну літню терасу?

Якщо ви бажаєте організувати дитяче свято з великою кількістю конкурсів із смачними десертами та ароматним фруктовим чаєм, то кафе Житомира «Гайки» – це найкращий варіант.

Проведіть романтичну вечерю чи подивіться футбольний матч в європейській атмосфері!

Кафе
Хочу чогось смачненького
Ділова зустріч
Сімейна вечеря
Банкети та корпоративи
День народження
Дитяче свято
Весілля
Подивитися (футбол, бокс ..)
Романтична вечеря
Потусити
від 200 до 300 грн
Лаунж
Літня тераса
Алкоголь з собою
Плазма
Страви на виніс
Wi-Fi
Європейська кухня
від 30 до 50
Центр міста