Кафе-піцерія “Хочу З’їсти”

Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 5 8 оценок, среднее: 3,50 из 5

HZ замовлення та швидка доставка в Житомирі їжі на будь-який смак

В Шодуарівському парку є доволі багато закладів, але мало який з них може похвалитися таким асортиментом страв у меню. В Житомирі HZ – це справді той самий заклад, де спробувавши страви один раз, захочеться повернутися знову. А все через непереможне бажання «Хочу з’їсти», яке виникає, коли дивишся на соковиті бургери, запашну піцу чи ідеальні роли.

Якщо ви бажаєте десь перекусити в обідню перерву, то HZ пропонує бізнес-ланч, який можна замовити лише за 55 грн. Ви можете смачно поїсти протягом 15-20 хвилин і далі бігти по своїх справах. Якщо ж у вас зовсім немає часу, то можна замовити всі стравидоставкою по Житомиру.

У закладі є один зал, який вміщує 35 місць, в теплу погоду можна розміститися на затишному літнику на 36 місць. Середній чек на одну людину становить 120 грн. У закладі можна провести ділову зустріч чи переговори: в HZ є хороший зручний зал, Wi-fi і великий плазмовий екран для перегляду проектів.

Якщо ви захочете здивувати свою кохану людину, то тепла атмосфера, хороше іспанське вино і вишукані страви закладу безсумнівно зроблять це за вас, адже це кафе в парку ім. Ю. Гагаріна дуже підходить під романтичне побачення.

Ви зустрілися з друзями і не хочете виходити з дому? Тоді ми організуємо доставку їжі прямо до вас в квартиру! HZ Хочу з’їсти – зручно, швидко, смачно.

Кафе
Піцерії
Хочу чогось смачненького
Бізнес ланч
Ділова зустріч
Подивитися (футбол, бокс ..)
від 100 до 200 грн
від 200 до 300 грн
від 300 до 400 грн
від 500 грн
Літня тераса
Плазма
Страви на виніс
Wi-Fi
Європейська кухня
Центр міста