Кінотеатр ім. І. ФРАНКА

Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 5 4 оценок, среднее: 2,75 из 5

Кінотеатр Житомира з визначною історією

Кінотеатр ім. І. Франка в Житомирі один з небагатьох кінотеатрів, які функціонують вже не один десяток років. За цей час він набрав чисельну кількість поціновувачів фільмів, які знову і знову повертаються у цей заклад.

Однією із найважливіших особливостей кінотеатру є його зручне розташування. Вулиця Михайлівська нарівні з Шодуарівським парком являється центром відпочинку жителів міста і його гостей. Тому сюди часто заходять компанії друзів чи закохані після смачної вечері в одному із кафе міста.

Цей кінотеатр Житомира є найстарішим із нині діючих. Початок його історії сягає 1916 року, коли родина Ліфшиців вирішила відкрити у своєму дворі сінематограф «Рім». Правда вже в 1920 році його націоналізували, і саме з цього моменту він почав носити назву кінотеатр імені Івана Франка.

Кінотеатр має особливий статус – спеціалізованого дитячого кінотеатру. Тому, якщо ви шукаєте, де переглянути мультики в Житомирі з вашою дитиною, пам’ятайте, що в репертуарі кінотеатру завжди передбачені фільми для маленьких глядачів. Для колективних замовлень існує система знижок.

Завдяки сучасній системі цифрового кінопоказу, яка гарантує точне та яскраве зображення, великому розміру екрану та зручним кріслам, перегляд фільмів в кінотеатрі імені І. Франка стане приємним часопроведенням!

Шукайте новинки кіно на афіші Житомирі приходьте в цей історичний кінотеатр, щоб насолодитися приємним переглядом фільму.

Центр міста
Кінотеатри

Заходи - Заголовок

Заходи - Підзаголовок