Корольов Паб

Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 5 10 оценок, среднее: 2,30 из 5

Найромантичніший паб Житомира – «Корольов паб»

«Корольов паб» відомий як місце, де панує приємна атмосфера, де можна смачно перекусити і випити смачного пива. Тут можна пообідати в компанії друзів, влаштувати зустріч приятелів, випити пива різних видів і просто насолодитися часопроведенням.

Свою назву паб несе від імені знаменитого житомирського вченого і інженера Сергія Корольова. Тематика закладу відповідна: в цьому пабі Житомира ви знайдете фотографії із зображенням різних життєвих етапів Корольова та рідкісні фото Житомира. Родзинкою закладу є його «тематичні столи». Кожен відповідає певній діяльності Сергія Корольова і, в залежності від того, на який ви сядете, туди і зможете «перенестися»: тут є військовий, космічний або столик побуту тих років тощо.

Меню закладу європейське. На гаряче кожному гостю припадуть до смаку страви з птиці, м’яса або різноманітні асорті, а любителі американської кухні в пабі на Богунії зможуть побалувати себе нашими фірмовими стейками. Полюбляєте піцу? Тут ви відведете душу, адже заклад пропонує велику кількість різновидів піц. Наші кухарі зможуть побалувати вас як гарячими, так і холодними закусками, а також великою кількістю алкогольних і безалкогольних напоїв.

А якщо ви полюбляєте небанальне проведення часу, то оціните можливість кожної п’ятниці послухати живу музику на даху пабу під відкритим небом. Повірте, враження будуть просто неймовірні! Хоч наш паб і пропонує доставку по Житомиру наших страв, але краще приходьте особисто і відкривайте для себе цей заклад з чудовою атмосферою!

Паби
Подивитися (футбол, бокс ..)
від 100 до 200 грн
від 200 до 300 грн
від 300 до 400 грн
від 500 грн
Літня тераса
Парковка
Плазма
Страви на виніс
Wi-Fi
Європейська кухня
Богунія