Лаунж-ресторан “Барбарис”

Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 5 8 оценок, среднее: 3,63 из 5

Відвідайте найпопулярніший лаунж-ресторан Житомира

«Барбарис» в Житомирі – популярний заклад, який розміщений в центрі міста, в будинку кінотеатру УкраїнаРесторан увібрав в себе різні формати, кухні і смаки всього світу, щоб зробити ваш відпочинок справді незабутнім. Сучасні ресторанні технології тут перетинаються з природними матеріалами і затишною атмосферою в стилі лаунж.

Приміщення «Барбарису» поділено на дві зони: ресторан та лаундж. В Житомирі це доволі оригінальне рішення і зустрічається нечасто. Але це має і практичне значення: в будні заклад працює в форматі ресторану, а у вихідні – як нічний клуб. Якщо ви бажаєте відірватися під музику популярних діджеїв та груп – ви знаєте, куди вам варто прийти на вихідних!

Меню має елементи фьюжн – поєднання декількох кухонь для однієї страви. Шеф-кухар ресторану найчастіше використовує іспанську, італійську, індійську, французьку та японську кухню.

В планах влаштувати романтичну вечерю в Житомирі? Ресторан «Барбарис» – це саме те місце, яке здивує вашу другу половинку. Особливу атмосферу створює спокійна і розслабляюча музика та інтер’єр закладу: стильний і затишний.

Тут можна відсвяткувати незабутній День народження, весілля або провести корпоратив. З цього приводу вам нададуть окремий зал і допоможуть скласти підходяще святкове меню. Прийшовши сюди на банкет в Житомирі ви, безсумнівно, отримаєте якісне обслуговування і гарний настрій на весь вечір.

Ресторани
Лаунж
Хочу чогось смачненького
Бізнес ланч
Ділова зустріч
Сімейна вечеря
Банкети та корпоративи
День народження
Романтична вечеря
Потусити
від 50 грн до 100 грн
від 200 до 300 грн
від 300 до 400 грн
від 500 грн
Лаунж
VIP-кімната
Парковка
Плазма
Суші-меню
Страви на виніс
Wi-Fi
Винна карта
Мисливська кухня
До 30 осіб
Центр міста