Liberty Hall

Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 5 7 оценок, среднее: 2,71 из 5

Зіграйте у захоплюючу, інтелектуальну гру– більярд в Житомирі!

Liberty Hall – це елітний заклад нашого міста, який включає бар, ресторан, більярд і боулінг. Завітавши до Liberty Hall, ви зможете оцінити оригінальний інтер’єр, який оформлений в стилі арт-деко і нагадує атмосферу, яка панувала в закладах Америки 20-х років.

Меню закладу включає страви французької, української та італійської кухонь. В перерві між партіями більярду в Житомирі ви можете почастуватися найкращими із них. Гості особливо оцінювали гарячі страви (деруни з піджаркою та пляцек), веселі компанії вподобають страви на пательні (курка з овочами, мисливська, з м’ясними реберцями), а для романтичної вечері ідеально підійде лосось на грилі або медальйони.

Бажаєте провести незабутні години з друзями? Тоді обирайте партію в боулінг! В Житомирі цей заклад один з небагатьох, який запропонує вам зіграти партію в цю популярну американську гру. Тут вам сподобається справді все: від елітного обладнання дозручних крісел і смачних напоїв.

Liberty Hall – це заклад, який ніколи не стоїть на місці, постійно змінюючись та вдосконалюючись. Тут постійно шукають формат, який максимально сподобається відвідувачам, до якого захочеться повертатися знову і знову.

Не знаєте, куди зайти, щоб провести небанальний вечір в Глобалі Житомира? Приходьте вLiberty Hall!

 

Ресторани
Хочу чогось смачненького
Бізнес ланч
Ділова зустріч
Сімейна вечеря
Банкети та корпоративи
День народження
Весілля
Подивитися (футбол, бокс ..)
Романтична вечеря
Покурити кальян
Потусити
від 200 до 300 грн
від 300 до 400 грн
від 500 грн
Лаунж
Кальян
Дитяча кімната / меню
Літня тераса
Парковка
Плазма
Суші-меню
Страви на виніс
Wi-Fi
Винна карта
Європейська кухня
До 30 осіб
Крошня
Глобал