Львівська майстерня шоколаду

Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 5 3 оценок, среднее: 3,33 из 5

«Львівська майстерня шоколаду»: пізнайте магію приготування справжнього шоколаду!

Опинившись в центрі міста, загляньте в Шоколадницю. В Житомирі це унікальний заклад, який переносить вас в центр культурної столиці України, – Львів. Ретро-стиль закладу із плетеними скатертинками і дерев’яними стільцями прослідковується навіть в одязі працівників закладу. В повітрі витає приємний аромат шоколаду, на стінах багато картин, а в самому кафе погляд зупиняється на багатьох дрібницях, які органічно вписуються в стилістику закладу.

Львівська майстерня шоколаду має 100 посадкових місць. У кафе є дві звичайних зали і окрема кімната для проведення майстер-класів. Їх ви можете презентувати близькій людині у якості сертифікату. Подаруйте можливість власноруч доторкнутись до магії приготування шоколаду!

За чашкою кави приємно зустрітися з друзями або провести ділову зустріч. Середній чек на одну персону становить всього 65 грн. Також кафе ідеально підходить для святкування дня народження або дитячого свята; до ваших послуг буде надано штатного аніматора. Велика кількість солодощів не залишить байдужим жодного малюка!

Цікавою є накопичувальна система бонусів, яку тут називають бофонами. Купуючи на 10 гривень – отримуєте 1 бофон на картку, 1 бофон відповідає 1 гривні. Але отримати її не так просто, потрібно назвати 5 міст, де є шоколадниця, і склад однієї цукерки.

Влаштуйте романтичний вечір своїй половинці в кондитерській Житомира! Тутешні смачні солодощі підкорять будь-яке серце.

Кафе
Кондитерські
Хочу чогось смачненького
Ділова зустріч
День народження
Дитяче свято
від 50 грн до 100 грн
від 100 до 200 грн
від 200 до 300 грн
від 300 до 400 грн
від 500 грн
VIP-кімната
Парковка
Страви на виніс
Wi-Fi
Українська кухня
Центр міста