Multiplex ТРЦ “Глобал”

Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 5 11 оценок, среднее: 3,82 из 5

Афіша кіно Житомир: найочікуваніші новинки в кінотеатрі «Мультиплекс»

Яка сучасна людина не любить походи в кіно? Кожен дорослий регулярно переглядає новинки кіно, не кажучи вже про дітлахів. «Мультиплекс» в Житомирі створений спеціально для того, щоб дати змогу максимально комфортно провести декілька годин із сім’єю чи друзями за переглядом цікавого фільму.

Тут ви маєте змогу подивитися фільми у будь-якому форматі: три з п’яти залів оснащені обладнанням, яке дозволяє переглядати кіно в 3д. Комфортні крісла, широкі проходи між рядами, зручне ступеневе розташування рядів дозволяють глядачам отримати найприємніші враження від перегляду фільмів.

Афіша кіно Житомира постійно оновлюється гучними прем’єрами, а найперший із кінотеатрів нашого міста, який покаже вам довгоочікуваний фільм, – це «Мультиплекс». Цей кінотеатр є поєднанням:

  • П’яти зручних кінозалів з комфортабельними кріслами і місцями люкс, в яких можна змінювати положення спинки.
  • Зручних місць очікування перегляду та гардеробу.
  • Затишного кафе та снек-бару із смачним попкорном і напоями.

При складанні афіші в цьому комплексі враховуються відгуки глядачів різних вікових категорій. Тут можна побачити кращі світові кінопрем’єри та вітчизняні фільми.

Переглядайте тут фільми, які тільки з’явилися на афіші Житомира. «Мультиплекс» – це поєднання сучасних технологій, комфорту і незабутніх вражень.

Подивитися (футбол, бокс ..)
Лаунж
Глобал