Музей космонавтики імені Сергія Павловича Корольова

Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 5 10 оценок, среднее: 3,70 из 5

Музей ім. Корольова – відкрийте для себе таємниці космосу

Музей космонавтики в Житомирі відкритий не випадково. Саме тут народився і провів дитячі роки талановитий вчений і інженер, основоположник практичної космонавтики, людина, завдяки ідеям якого був здійснений запуск першого штучного супутника Землі Сергій Корольов.

Заснований музей космонавтики в 1987 році. Він містить різноманітну експозицію, яка розташовується в 2-х будівлях. Перша частина – біографічна, бо розповідає про основні етапи життя і діяльності Сергія Корольова і розташовується в будинку, де він народився. А друга – космічна, яка має велику кількість космічних експонатів і розповідає про історію входження людини в простори космосу. Цю будівлю ви впізнаєте відразу, бо при вході до неї стоять дві ракети.

Експозиція «Космос» музею ім. Корольова включає макети і оригінали апаратів для польотів в космос, космічне спорядження, скафандри і багато іншого. Тут можна побачити також моделі місяцеходів і супутників Землі в натуральній величині. На стендах можна побачити, як виглядали предмети побуту, речі та їжа космонавтів. Особливу увагу зверніть на незвичайні крісла, сівши на які можна послухати звуки космосу і поринути в загадковий і незвіданий всесвіт.

Пориньте космічну атмосферу –  відвідайте музей космонавтики в Житомирі!

Парковка