Нічний клуб “INDIGO”

Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 5 29 оценок, среднее: 2,66 из 5

Нічний клуб Житомира «Indigo»  центр клубного життя твого міста

Нічний клуб «Indigo»Житомир створений в кращих традиціях клубних еталонів Європи. Яскрава світломузика, якісна музична техніка, двоповерховий зал та кращі ді-джеї країни зроблять ваш відпочинок незабутнім!

У ресторані, який розташований в клубі, можна смачно перекусити. В меню ви знайдете багато страв європейської кухні від шеф-кухаря, а також величезний вибір напоїв та коктейлів на будь-який смак. Ненав’язливий сервіс, глянець столиків і розкішна яскрава оббивка меблів під розсипом вогнів створюють обстановку космічної невагомості і повного комфорту.

У нічному клубі Житомира регулярно проходять вечірки і тематичні заходи за участю кращих DJ’s України та зарубіжжя. Вишуканий інтер’єр, яскраві вогні підсвічування, зручний танцмайданчик і професійні DJ перетворять будь-який вечір в незабутні враження, які хочеться зберегти надовго.

Саме тому «Indigo» часто обирають, як місце проведення днів народжень, корпоративів чи інших свят великими компаніями. У клубі до ваших послуг є комфортний VIP-зал чи вишуканий банкетний зал. Поєднання смачних страв у приємному інтер’єрі та запальних танців під модну музику зробить ваше свято унікальною вечіркою, яку ще довго будуть пам’ятати!

Приходьте на вечірки в Житомирі в «Indigo» і пориньте в особливий світ, де можна бути самим собою і відриватися по повній!

Нічні клуби
Заспівати в караоке
Потанцювати
День народження
Покурити кальян
Потусити
від 200 до 300 грн
від 300 до 400 грн
від 500 грн
Лаунж
VIP-кімната
Караоке
Кальян
Парковка
Суші-меню
Wi-Fi
Винна карта
Cтриптиз
Європейська кухня
Богунія