Паб “BEER BEEF”

Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 5 15 оценок, среднее: 2,73 из 5

«BeerBeef» кращий паб на Польовій!

Найкращим закладом на Польовій не без причин вважається «BeerBeef». Житомир має доволі мало класичних пабів із такими хорошими відгуками. Але цей перевершить всі ваші сподівання!

Інтер’єр закладу повністю відповідає сучасному пабу, все зроблено з натурального дерева, що створює атмосферу затишку і тепла. «BeerBeef» має два зали: основний і VIP, в якому всього три столи з диванами. Загальна кількість посадкових місць 70. При замовленні корпоративу або банкету потрібно орієнтуватися на максимальну кількість 55-60 місць.

У меню цього пабу на Польовій представлена ​​європейська кухня. Основний акцент зроблений на м’ясні страви: свинина, телятина, курка, індичатина, є і риба. Вам обов’язково сподобаються перші страви, декілька видів піц.Оригінальні теплі, овочеві та м’ясні салати допоможуть смачно перекусити, а смачні бургери і фірмові дерунчики не залишать байдужим кожного, хто їх спробує.

У пабі ви можете подивитися футбол, оскільки тут встановлені великі екрани. Також тут є акція «Вгадай рахунок – отримай подарунок», на якій кожен раз розігрується 3 л пива. Тут проходить «квартирник» в Житомирі – виступи гуртів, які співають хіти вже відомих виконавців. Щоп’ятниці та щосуботи в пабі грає жива музика.

При замовленні банкету чи столика через сайт ZTGO гарантована знижка до 10%!

 

 

 

 

Паби
Ділова зустріч
Банкети та корпоративи
День народження
Подивитися (футбол, бокс ..)
Потусити
від 100 до 200 грн
від 200 до 300 грн
від 300 до 400 грн
від 500 грн
Парковка
Плазма
Страви на виніс
Wi-Fi
Європейська кухня
До 30 осіб
Польова