Паб “Фрегат”

Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 5 12 оценок, среднее: 1,33 из 5

Цілодобові веселощі в пабі «Фрегат» Житомир

«Фрегат» в Житомирі – популярний паб, який має дуже зручне розміщення – біля автовокзалу. Стилізований під корабель, він і завдяки внутрішньому наповненню нагадує каюту теплохода. Інтер’єр багатий на різноманітні канати, сітки, реї. А на другому поверсі, де розташований банкетний зал, про схожість з кораблем нагадують ілюмінатори.

Меню закладу різноманітне, включає страви на будь-який смак і гаманець. Тут ви знайдете оригінальні закуски до пива, традиційну італійську піцу та велику кількість м’ясних та рибних страв на грилі. І це ще не все: цей паб Житомира запропонує і повноцінне банкетне меню, якщо ви збираєтеся відсвяткувати тут свій День народження чи весілля.

Цілодобова робота закладу приваблює молодь та любителів поспівати, адже з четверга по неділю з 20:00 до 6:00 можна безлімітно співати караоке. Ви платите за вхід, а потім можете вправлятися в вокальному мистецтві хоч цілу ніч. Тому, якщо ви досі думаєте, де відсвяткувати дівич-вечір, то приходьте в цей нічний паб Житомира, тут ви і ваші подружки зможете провести довгу, наповнену позитивними емоціями ніч, яка точно запам’ятається надовго!

Влітку зручно буде розміститися на затишній літній терасі і насолодитися прохолодним пивом із смачними закусками. Хіба не найкраще закінчення робочого дня?

Паби
Заспівати в караоке
Потанцювати
День народження
Подивитися (футбол, бокс ..)
Покурити кальян
Потусити
від 100 до 200 грн
від 200 до 300 грн
від 300 до 400 грн
від 500 грн
Лаунж
VIP-кімната
Караоке
Кальян
Літня тераса
Цілодобово (24Н)
Парковка
Плазма
Страви на виніс
Wi-Fi
Винна карта
Європейська кухня