Паб “Ланселот”

Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 5 12 оценок, среднее: 3,33 из 5

Паб «Ланселот»  заклад із власним чоловічим стилем!

«Ланселот» в Житомирі – це місце з брутальною атмосферою, чоловічими стравами і відмінним пивом! Саме сюди приходять веселі компанії старих знайомих для проведення відпочинку під кухоль пива і смачні закуски.

Паб прикрашають лицарські обладунки, щити і мечі та оригінальна люстра зі списами. Тут ви не знайдете плетених скатертин чи квітів на столах – все максимально просто, натурально і по-чоловічому.

Кухня комбінована, тут ви зможете наїстися досхочу фірмовою сковорідкою з яйцями чи перекусити салатом. В пабі «Ланселот» також є великий вибір закусок, різні види піц, гамбургери, хачапурі, хороший асортимент м’ясних і рибних страв. Любителі м’яса оцінять класичні американські стейки «Риб-Ай» і «Портерхаус».

Звісно, що тут ви знайдете і широкий вибір алкоголю. Чотири види фірмового пива «Ланселот» (світле, пшеничне, напівтемне, темне «Чорний Лицар») та завжди свіже «Бердичівське» за спеціальною ціною за 1л. А також різноманітні коктейлі, шоти та елітний алкоголь.

Якщо ви шукаєте паб на Крошні для банкету, то «Ланселот» надає до ваших послуг зал на 40 і літню терасу на 25 посадкових місць. Біля закладу є велика зручна парковка.

 

 

Паби
Хочу чогось смачненького
Ділова зустріч
Банкети та корпоративи
День народження
Подивитися (футбол, бокс ..)
Романтична вечеря
Покурити кальян
Потусити
від 50 грн до 100 грн
від 100 до 200 грн
від 200 до 300 грн
від 300 до 400 грн
від 500 грн
Кальян
Літня тераса
Парковка
Плазма
Страви на виніс
Wi-Fi
Авторська кухня
До 30 осіб
Крошня