Паб “ШУЛЬЦ”

Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 5 10 оценок, среднее: 3,00 из 5

Найпопулярніший пивний бар Житомира вже чекає на вас!

Сьогодні Паб «Шульц» є одним із найпопулярніших місць, як серед жителів міста Житомира, так і серед туристів і гостей міста, адже атмосфера давнини, дух пивоваріння та завжди свіже пиво притягують поціновувачів такого відпочинку. Паб розташувався дуже зручно, в самому центрі міста, на площі навпроти скверу і фонтанів, саме тому і в спекотну літню пору, і в зимовий час тут завжди є відвідувачі.

Пивний бар «Шульц» в Житомирі часто збирає у своїх стінах фанатів футболу, бо де ж найкраще дивитися трансляцію найцікавіших матчів, як не в компанії друзів під кухоль пива! Місця вистачить на всіх, адже тут є два зали загальною місткістю в 160 чоловік. Можна відсвяткувати навіть День народження чи корпоратив. Також передбачена окрема VIP-кімната для любителів усамітненого відпочинку.

«Шульц»відоме місце серед прихильників пивоваріння. В Житомирі таких закладів небагато, тому, якщо вони роблять свою справу якісно, то особливо цінуються. Паб пропонує 9 сортів пива власного приготування, а також інший більш міцніший алкоголь. Кухня переважно європейська з невеликою кількістю авторських страв. Середній чек вам обійдеться приблизно в 150 грн.

Любителі смачного пива в Житомирі, концертів і живої музики, різноманітних смаколиків і елітного алкоголю – приходьте в паб «Шульц»! Чекаємо на вас в центрі міста!

Паби
Потанцювати
Бізнес ланч
Ділова зустріч
Банкети та корпоративи
День народження
Подивитися (футбол, бокс ..)
Потусити
від 100 до 200 грн
від 200 до 300 грн
від 300 до 400 грн
VIP-кімната
Камін
Парковка
Плазма
Страви на виніс
Wi-Fi
Авторська кухня
Європейська кухня
Українська кухня
від 30 до 50
від 50 до 100
від 100 і більше
Центр міста

Заходи - Заголовок

Заходи - Підзаголовок
THE STRANGERS
Початок: Закінчення:
HAPPY HALLOWEEN in SCHULZ !
Початок: Закінчення: