Паб “Wolf”

Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 5 4 оценок, среднее: 2,50 из 5

Класичний англійський паб Житомира для душевних посиденьок

Паб «Wolf» в Житомирі відомий як гастрономічний заклад із атмосферою британського пабу. Сюди ви можете прийти не тільки випити пива, а й смачно і ситно поїсти. Що ж дозволяє закладу поєднувати кухню ресторану і оригінальність пабу?

Унікальність закладу «Wolf» в особливому підході до приготування страв. Тут ви не побачите сухариків з магазину чи вчорашніх крилець. Всі страви готуються, як в ресторані – під замовлення.

Шеф пабу Житомира робить акцент на смачну кухню великими порціями, тому голодними ви тут точно не залишитеся. Обирайте самі, що ви хочете спробувати сьогодні: американський стейк чи фірмову картоплю Джилрой з грибним жул’єном. До смачних страв ви можете спробувати унікальні сорти свіжого пива. Крім нього в алкогольній карті є віскі, ром, текіла, джин, коктейлі та багато чого іншого.

Ще одним безсумнівним плюсом закладу є його розташування: паб біля Глобала має зручну розв’язку, а до центра міста рукою подати. Тому тут можна вдало відсвяткувати День народження чи корпоратив. А особлива стилістика «Вульфу» ще більше посприяє гарному часопроведенню.

У закладі є два зали, які вміщають 48 посадочних місць. Любителі переглянути футбольні матчі в Житомирі мають чудову можливість посидіти великою компанією в пабі «Wolf»: в кожному залі є великі телевізори, які видно з будь-якого місця. Середній чек на одну людину без алкоголю становить 90-150 грн.

Паби
Хочу чогось смачненького
Ділова зустріч
День народження
Подивитися (футбол, бокс ..)
від 100 до 200 грн
від 200 до 300 грн
від 300 до 400 грн
від 500 грн
Парковка
Плазма
Страви на виніс
Wi-Fi
Винна карта
Американська кухня
Центр міста