Pleasantville BBQ PUB

Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 5 20 оценок, среднее: 3,70 из 5

Гриль-паб Житомира: соковиті стейки і ароматні ковбаски вже чекають на вас

В Житомирі «Pleasantville BBQ PUB» без сумніву один з найпопулярніших закладів міста. Рідко, коли тут зустрінеш пустий зал і сонних офіціантів. Цей паб популярний, оскільки це відмінне місце, щоб відпочити у великій компанії друзів або просто посидіти вдвох за келихом вина. Паб знаходиться на центральній вулиці Житомира, біля кінотеатру Україна.

У закладі переважає американська кухня. Популярними стравами в цьому гриль-пабі Житомира є стейки і ковбаски різноманітних видів, а також бургери та сандвічі. Звичайно, тут ви зможете скуштувати і салати (каліфорнія, ель греко чи з креветками і грейпфрутом тощо) та поласувати ніжним десертом: популярним пан-стіком чи шоколадно-імбирним чізкейком.  Саме різноманіття страв, а також їх смакові властивості приваблюють нових відвідувачів і змушують постійних клієнтів повертатися сюди знову.

Розташувавшись біля кінотеатру Україна, паб «Pleasantville» являється одним з найкращих закладів центру нашого міста. Середній чек на одну людину становить 150 грн. Ви можете замовити доставку додому чи в офіс.

Бажаєте подивитися футбол? Великі екрани, смачне пиво і неперевершені закуски до нього змусять забути про плин часу. Можете приходити великими компаніями, адже в пабі є 2 місткі зали, в яких точно знайдеться місце для любителів бургерів в Житомирі.

Відкрийте для себе найкращі страви американської кухні з «Pleasantville BBQ PUB»!

Паби
Хочу чогось смачненького
Ділова зустріч
Сімейна вечеря
День народження
Подивитися (футбол, бокс ..)
Покурити кальян
Потусити
від 100 до 200 грн
від 200 до 300 грн
від 300 до 400 грн
від 500 грн
VIP-кімната
Кальян
Літня тераса
Парковка
Плазма
Страви на виніс
Wi-Fi
Винна карта
Американська кухня
Центр міста