Porterhouse PUB

Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 5 7 оценок, среднее: 1,29 из 5

Паб Житомира, де можна поласувати м’ясом з вогню!

Меню «ПортерХауса» в Житомирі складається із страв європейської, американської та авторської кухні. Є смачний бізнес-ланч за 50-65 грн. В обідню перерву ви зможете навіть не перекусити, а наїстися, бо в нього входить перше, друге, салат, компот і люля-кебаб/шашлик (на вибір).

Цей паб Житомира підходить і для проведення ділової зустрічі. Тут є окремий зал з повним комплектом апаратури для проведення конференцій.

Думаєте, де відсвяткувати День народження? Кращого пабу в Житомирі для цієї цілі ви не знайдете! Адже заклад пропонує знижки до 10% на їжу та випивку. Тут ви зможете не просто весело провести час, але й зекономити!

Для майбутніх молодят також знайдуться переваги. Заклад має 2 великі зали (на 150 осіб), які до вашого свята гарно прикрасять, за бажанням колектив закладу може організувати шоу-програму із залученням будь-якої зірки за агентськими цінами.

А розважати гостей на святкуванні ви можете караоке. В Житомирі тут найбільша кількість пісень – аж 90 000 хітів, якими можна здивувати публіку. Караоке – це чудовий варіант весело провести дівич-вечір, адже тут є 4 мікрофона у вашому розпорядженні. Разом співати веселіше! Крім цього, для приватної вечірки ми можемо запропонувати вам обрати одну з двох VIP-кімнат.

«PORTERHOUSE PUB» – це універсальний заклад. Тут буде зручно і тим, хто прийшов повболівати за улюблену команду, і тим, хто задумав організувати тематичну вечірку, і тим, хто зайшов покурити кальян в Житомирі. До речі останній тут від 160 гривень.

Приходьте в «ПортерХаус» в будь-який час дня і ночі!

Паби
Заспівати в караоке
Потанцювати
Бізнес ланч
Ділова зустріч
Сімейна вечеря
Банкети та корпоративи
День народження
Весілля
Подивитися (футбол, бокс ..)
Романтична вечеря
Покурити кальян
Потусити
до 50 грн
Лаунж
VIP-кімната
Караоке
Кальян
Літня тераса
Цілодобово (24Н)
Парковка
Плазма
Страви на виніс
Wi-Fi
Американська кухня
Європейська кухня
До 30 осіб
від 30 до 50
від 50 до 100
від 100 і більше
Польова