Піцерія “Маріо” К/Т Україна

Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 5 18 оценок, среднее: 3,78 из 5

Найкраща італійська кухня в закладі «Маріо» Житомир

В Житомирі піцерія «Маріо» займає особливе місце серед закладів з італійською кухнею. По-перше, вона розташована точнісінько в серці міста, на центральній вулиці, де дуже зручно зустрічатися з друзями чи коханою людиною.

По-друге, секретом смачної піци, яку ви зможете скуштувати в цьому закладі є процес випікання. Це відбувається в спеціальних печах на дровах, тому піца виходить ароматна і дуже смачна.

По-третє, «Маріо» в Житомирі підходить абсолютно всім, адже в це місце можна прийти і веселою компанією друзів, щоб під пиво з’їсти декілька піц, і сімейній парі з дітьми, бо тут є дитяче меню і куточок, де дитина зможе зайняти себе іграми, і закоханим, щоб в хорошій атмосфері випити келих вина.

Кухня піцерії може запропонувати великий вибір салатів, закусок, а також пасту та десерти, ну і звичайно вже згадані піци, яких тут є багато видів на будь-який смак. До речі їх ви можете замовити через доставку піци мережею Salad, як і будь-яку іншу страву, яка прийшлася вам до душі. А з нагоди дня народження учасникам програми лояльності Salad нараховуються 50 бонусів. Поспішіть скористатися!

У піцерії «Маріо» є один зал, який вміщує 36 осіб, в нижньому залі розташований лаунж-бар на 51 місце. Теплі літні вечори можна провести на затишній літній терасі або на веранді біля кінотеатру Україна на 52 посадкових місця.

Приходьте в піцерію «Маріо»! Тут на вас завжди чекають кулінарні новинки

Піцерії
Хочу чогось смачненького
Ділова зустріч
Сімейна вечеря
День народження
Дитяче свято
Подивитися (футбол, бокс ..)
Покурити кальян
Потусити
від 100 до 200 грн
від 200 до 300 грн
від 300 до 400 грн
від 500 грн
Лаунж
Кальян
Дитяча кімната / меню
Літня тераса
Парковка
Плазма
Страви на виніс
Wi-Fi
Винна карта
Італійська кухня
Центр міста