Ракушка

Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 5 5 оценок, среднее: 1,20 из 5

Найромантичніші концерти в Житомирі під відкритим небом

Літня естрада в Житомирі відреставрована і чекає на нових відвідувачів вже з початком теплого сезону. Залиште театри, кіно і кафе для холодної зими! В прекрасну теплу пору часу варто частіше проводити дозвілля на свіжому повітрі і милуватися пам’ятками міста.

Прекрасної перлиною на березі річки Тетерів є «Ракушка» – театр під відкритим небом. Знаходиться він в Шодуарівскому парку – центрі нічного життя Житомира. Окрім концертів в Житомирі, тут ви маєте змогу спостерігати за заходом сонця над Тетеревом та прекрасним виглядом на скелі, вкриті зеленим лісом. Органічно впишеться в цю романтичну картину і спів пташок, які повсякчас зачаровують своєю піснею.

А якщо вам по душі інша музика, то в «Ракушці» постійно проходять концерти і виступи відомих гуртів, колективів та артистів. Щоб обрати вартий перегляду концерт, заходьте на афішу Житомира та зацініть найкращий варіант для вас. Кращого подарунку другій половинці годі й шукати: концерт під відкритим небом розкаже більше про ваші почуття. А зоряне небо і нічний Житомир тільки додадуть позитивних емоцій.

Приходьте з друзями переглянути шедеври світового кінематографа на літню естраду в Житомирі! Це культурний центр в період літнього відпочинку!«Ракушка» Житомир – місце проведення творчих заходів в твоєму місті.