Ресторан “АЛЬБРЕХТ”

Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 5 7 оценок, среднее: 3,14 из 5

Святкуйте весілля чи День народження у ресторані «Альбрехт»

«Альбрехт» в Житомирі існує вже не перший рік. За цей час ресторан встиг набрати десятки вдячних клієнтів, які неодноразово повертаються назад. Чим же особливе це місце?

Основна кухня даного ресторану – чеська, а це значить тут ви зможете поласувати традиційними стравами Чехії: рулькою, яку готують 14 годин в пиві, смачними фірмовими ковбасками і дивовижним парфе з курки і лосося. Крім цього, тут ви знайдете вже звичні українські і європейські страви.

Варто виділити особливості ресторану «Альбрехт»:

  • Оригінальні комплексні обіди. Всього за 45 грн. в нашому ресторані ви отримаєте повноцінний обід з десертом. Причому кожен день у нас нове меню, тому обіди в «Альбрехті» ніколи вам не набриднуть. Це найоптимальніший варіант в цьому районі!
  • Банкетна спрямованість. У закладі кілька залів для проведення урочистостей: на 120 і на 40 осіб. Також є окрема vip-кімната на 12 чоловік, де можна відзначити важливий день в невеликій компанії. Зали оформлені в сучасному класичному стилі, тому вони підійдуть під будь-яке святкування. Якщо ви не знаєте, де знайти банкетний зал в Житомирі для важливого заходу, то наш ресторан найкращий варіант!
  • Професійний і доступний кейтеринг. Організовуємо заходи до 150 чоловік. При цьому гарантуємо, що ціни за цю послугу будуть максимально доступними в порівнянні з іншими закладами. Ми зробимо все необхідне, щоб ваше свято запам’яталося тільки позитивними емоціями. У вашому розпорядженні будуть закуски, особливе меню і послуги бармена.

Ресторан «Альбрехт» допоможе організувати весілля, День народження або випускний в найкращому вигляді.

Ресторани
Потанцювати
Хочу чогось смачненького
Бізнес ланч
Ділова зустріч
Сімейна вечеря
Банкети та корпоративи
День народження
Дитяче свято
Весілля
Романтична вечеря
від 100 до 200 грн
VIP-кімната
Парковка
Плазма
Страви на виніс
Wi-Fi
Винна карта
Європейська кухня
До 30 осіб
від 30 до 50
від 50 до 100
від 100 і більше
Крошня

Заходи - Заголовок

Заходи - Підзаголовок