Ресторан “Гайки”

Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 5 8 оценок, среднее: 1,88 из 5

«Гайки» в Житомирі: королівський відпочинок вам гарантований

Готельно-ресторанний комплекс «Гайки» – це один із найпопулярніших ресторанів для проведення вишуканих святкувань в честь День народження, випускних та корпоративів. Особливо зручне розташування в центрі міста за 5 хвилин до парку Гагаріна і за 10 хвилин до Михайлівської вулиці роблять заклад ще більше популярним. Тут ви зможете і просто повечеряти, втомившись від прогулянки парком, і гучно відсвяткувати важливе для вас свято.

У меню ресторану «Гайки» в Житомирі представлені страви української, європейської, авторської кухні. Є окремі позиції для дітей, вегетаріанців і прихильників класичного харчування. Кухарі нашого закладу не залишать голодним навіть перебірливого гурмана! Тут є і конференц-зал, який можна окремо замовити для проведення презентацій, семінарів чи ділових-зустрічей.

Це саме той ресторан, в якому варто відсвяткувати весілля в Житомирі. Вишукані зали, які перенесуть вас в ХІХ століття, високі стелі, шикарне оздоблення – це все говорить про рівень закладу, який приймає вас у себе. Не менш гарно виглядає і літник, на якому можна провести незабутній літній вечір з виглядом на сквер. А якщо вам не захочеться повертатися додому, то готель зручно розташований в цій же будівлі. Думаємо, вам сподобається зустріти сонячний ранок з виглядом на парк Гагаріна.

Відкрийте для себе королівський відпочинок разом із «Гайками».

Ресторани
Потанцювати
Хочу чогось смачненького
Бізнес ланч
Ділова зустріч
Сімейна вечеря
Банкети та корпоративи
День народження
Дитяче свято
Весілля
Романтична вечеря
Покурити кальян
від 200 до 300 грн
від 300 до 400 грн
від 500 грн
VIP-кімната
Літня тераса
Парковка
Алкоголь з собою
Плазма
Страви на виніс
Wi-Fi
Винна карта
Європейська кухня
Українська кухня
Японська кухня
До 30 осіб
від 30 до 50
від 100 і більше
Центр міста