Ресторан “ПІДКОВА”

Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 5 14 оценок, среднее: 2,93 из 5

Найкращі банкети в Житомирі святкують саме тут!

«Підкова» в Житомирі має славу одного з найкращих ресторанів на Богунії. Крім широкого асортименту страв у меню він відзначається уважним обслуговуванням, живою музикою, обширною територією. Тут є все для вашого незабутнього часопроведення.

Бажаючи відсвяткувати банкет в Житомирі, одним з найважливіших рішень буде вибір закладу, який би із достоїнством допоміг розділити з вами ваше свято. Адже в майбутньому хочеться згадувати ці події тільки з посмішкою на вустах і приємними спогадами в думках.

Ресторан «Підкова» має декілька банкетних залів по 150, 70 і 25 чоловік. Вони прекрасно підходять для проведення весіль, корпоративних святкувань, ювілеїв, випускних вечорів, а також ділових зустрічей або романтичних вечорів.

Якщо ви вирішите святкувати весілля в Житомирі, то зверніть увагу саме на цей заклад. Він перебуває у ТОП-рейтингах закладів, які найчастіше обирають для святкування одруження! Ми з радістю візьмемо на себе турботи пов’язані з проведення виїзної весільної церемонії, дамо рекомендації з приводу ведучого вашого свята, організуємо шоу-програму, феєрверк.

Меню ресторації не залишить байдужими навіть гурманів. На ваш стіл подадуть перевірені часом і позитивними відгуками клієнтів традиційні страви української кухні та страви європейської культури.У ресторані «Підкова»є також і дитяче меню, а розважити себе можна зігравши в більярд або покер.

Безперечно позитивний відпочинок у всіх планах – це результат святкування в ресторані «Підкова»!

 

Ресторани
Потанцювати
Хочу чогось смачненького
Бізнес ланч
Ділова зустріч
Сімейна вечеря
Банкети та корпоративи
День народження
Дитяче свято
Весілля
Подивитися (футбол, бокс ..)
Романтична вечеря
Покурити кальян
Потусити
від 50 грн до 100 грн
від 100 до 200 грн
від 200 до 300 грн
від 300 до 400 грн
від 500 грн
Лаунж
VIP-кімната
Кальян
Дитяча кімната / меню
Літня тераса
Камін
Парковка
Алкоголь з собою
Плазма
Страви на виніс
Wi-Fi
Винна карта
Авторська кухня
Американська кухня
Вегетаріанська кухня
Грузинська кухня
Європейська кухня
Українська кухня
від 30 до 50
від 50 до 100
від 100 і більше
Богунія