Ресторан “СИТИЙ ЛОСЬ”

Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 5 51 оценок, среднее: 3,51 из 5

Кращі альтанки Житомира в ресторані «Ситий Лось»

Ресторани нашого міста часто мають свою стилістику, яка б відрізняла їх від десятка інших подібних закладів. «Ситий Лось» в Житомирі точно має таку особливість. Це його неповторна атмосфера мисливського будиночку із традиційними українськими стравами в печі. З вікна відкривається неповторний вигляд на сосновий ліс. Погодьтеся, виникло бажання вмоститися в кріслі і насолодитися цією атмосферою?

Даний заклад має такі особливості:

  • Велика територія із окремими альтанками. В Житомирі користується популярністю ця послуга, оскільки дуже зручно в теплу пору року відпочити компанією друзів в окремому приміщенні на свіжому повітрі.
  • Кухня із характерними стравами Західної України. Особливо вдаються наїдки, приготовані в печі, які дозволять вам відкрити неповторний смак традиційної української їжі.
  • Великий вибір настоянок. Фішка закладу. Тут знайдеться, крім звичних смаків, ще кілька особливих настоянок для справжніх поціновувачів.
  • Баня. Житомир має великий вибір лазень, але саме тут ви зможете відкрити для себе унікальність лісової бані. Це варто спробувати!
  • Затишні номери, в яких можна залишитись на ночівлю після смачного обіду.

Мясний ресторан «Ситий Лось»– місце, де ви зможете провести як спокійний вечір із своїми друзями, так і запальну вечірку. Недалеко від Гідропарку Житомира ви зможете відчути атмосферу Карпат. Завітайте!

Хочу чогось смачненького
Бізнес ланч
Ділова зустріч
Сімейна вечеря
Банкети та корпоративи
День народження
Дитяче свято
Весілля
Подивитися (футбол, бокс ..)
Романтична вечеря
Потусити
від 100 до 200 грн
від 200 до 300 грн
від 300 до 400 грн
від 500 грн
VIP-кімната
Літня тераса
Парковка
Плазма
Wi-Fi
Винна карта
Авторська кухня
Українська кухня
До 30 осіб
від 30 до 50
від 50 до 100
Корбутівка

Заходи - Заголовок

Заходи - Підзаголовок
БАНКЕТИ В РЕСТОРАНІ СИТИЙ ЛОСЬ
Початок: Закінчення: