S.O.M.

Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 5 132 оценок, среднее: 2,59 из 5

Лофтовий ресторан в центрі нашого міста

Ресторан Житомира «S.O.M.» – нещодавнє відкриття нашого міста. Розташований в самому центрі, на площі Перемоги, він кожен раз притягує погляд перехожого. І не даремно, бо всередині на вас чекає незабутня атмосфера.

Неординарний інтер’єр закладу не залишить байдужим жодного відвідувача. Великі панорамні вікна, які відкривають гостю вигляд на площу, точкове освітлення, яке зробить вашу зустріч в цьому ресторані в центрі міста більш інтимною та приватною, та м’які меблі та світлі стільці, створені ніби на контрасті із лофтовими стінами. Доповнює інтер’єр велика кількість живих рослин та квітів, які виглядають у цьому строгому приміщенні, як ковток свіжого повітря.

Особливістю закладу є його відкрита кухня, завдяки якій кожен відвідувач має змогу подивитися, як готуються страви «з вогню». Затишний ресторан «S.O.M.» також запропонує вам хліб власного виробництва та авторську кухню від відомого телеведучого, бренд-шефа АлексаЯкутова. А найкраще смакувати під ексклюзивні страви будуть авторські коктейлі від кращого бармена столиці Дмитра Шипуліна. Повірте, ця кухня варта того, щоб її спробувати!

Якщо ви не знаєте, де провести досуг у колі друзів, коханої людини або зустріти ділових партнерів, то загляньте в ресторан «S.O.M.»! Вдале розташування, оригінальні страви від майстра своєї справи та стильний інтер’єр не залишить байдужим жодного відвідувача.

Ресторани
Кондитерські
Хочу чогось смачненького
Бізнес ланч
Ділова зустріч
Сімейна вечеря
Романтична вечеря
від 300 до 400 грн
Літня тераса
Парковка
Wi-Fi
Винна карта
Авторська кухня
від 50 до 100
Центр міста