Smoking Hookah Club

Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 5 10 оценок, среднее: 3,00 из 5

Кальянна Житомира для поціновувачів оригінальних кальянів та теплої атмосфери

Кальянна «SmokingHookahClub» створена з тією метою, аби прийти сюди просто відпочити від трудових буднів, важких думок або галасливих закладів в центрі міста. Засновники кальянної намагалися створити максимально невимушений інтер’єр, щоб відпочивати на м’яких диванах з компанією друзів без приводу, а просто для насолоди і розслаблення.

В кальянній можна провести як романтичну вечерю, так і корпоратив чи День народження, адже основний зал розрахований на 35 людей. Для любителів конфіденційного відпочинку є окремі VIP-зони з великими м’якими диванами на 6-7 посадочних місць кожна.

Кальянна Житомира «SmokingHookahClub» в меню пропонує великий асортимент тютюну: від легкого до найміцнішого, широку барну карту та унікальні смаки кальянів. Середній чек на одну людину 50-100 гривень, ціна на кальяни починається від 120 гривень. Також у закладі діють постійні акції і знижки, тому не зволікайте: приходьте в «SmokingHookahClub» і спробуйте найкращий кальян із тих, що ви коли-небудь пробували!

Із особливостей закладу – те, що їжу можна приносити із собою з будь-яких інших закладів. При потребі посуд і прилади вам нададуть.

Веселим компаніям друзів особливо сподобається наявність в основному залі кальянної в Житомирі приставки SonyPlayStation 4. Що може бути краще, ніж відірватися з друзями у вихідний день? Любителі настільних ігор знайдуть для себе багато нових цікавих, а також вже улюблених, традиційних: мафії, покеру, нардів, лото і інших.

Лаунж
Ділова зустріч
Банкети та корпоративи
День народження
Подивитися (футбол, бокс ..)
Романтична вечеря
Покурити кальян
Потусити
від 50 грн до 100 грн
від 100 до 200 грн
Лаунж
VIP-кімната
Кальян
Парковка
Алкоголь з собою
Плазма
Wi-Fi
До 30 осіб
від 30 до 50
Центр міста