Спорт бар “Арена”

Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 5 6 оценок, среднее: 2,83 из 5

Найбільший більярдний клуб Житомира чекає на любителів легендарної гри

Заклад «Арена»в Житомирі являється найбільшим в Житомирі більярдним клубом і представляє собою суміш більярдної зі спорт-баром. Це найкраще поєднання для любителів повболівати за улюблену команду та розслабитися партією в більярд в компанії друзів. Вам гарантований чудовий відпочинок в невимушеній атмосфері.

Клуб має 17 професійних більярдних столів (піраміда, пул), VIP-зал, бар та WI-FI зону. Завдяки великій території (більше 1000 кв.м.)розташування столів в просторих залах більярдної не заважає гравцям насолоджуватися грою. Весь більярдний інвентар регулярно обслуговується, тому ви зможете грати в улюблену гру на якісному обладнанні.

У цьому більярдному клубі Житомира можна зіграти в найбільш поширені ігри: американський пул і російський більярд. За 139 грн. ви отримаєте найкращій сервіс, професійне обладнання і чудову атмосферу;також діє гнучка система знижок за дисконтними картками клубу.

Особливістю більярдного клубу «Арена» є наявність дитячої школи більярду. З допомогою тренера діти зможуть оволодіти мистецтвом більярду за невеликий строк. Також можна скористатися допомогою тренера і дорослим, які бажають підвищити свій професійний рівень в більярдічи навчитися елегантним прийомам гри.

В спорт-барі «Арена»відвідувачі можуть переглянути всі найважливіші події світового спорту, повболівати за своїх кумирів на великому екрані із потужним звуком, відчути себе в центрі спортивних подій.

Відпочивайте в більярдній «Арена»! Затишна атмосфера, смачна українська кухня і великий вибір напоїв в барі дозволять розслабитися і незабутньопровести час.

Ділова зустріч
День народження
Подивитися (футбол, бокс ..)
від 100 до 200 грн
від 200 до 300 грн
від 300 до 400 грн
від 500 грн
Парковка
Плазма
Wi-Fi
Авторська кухня
Грузинська кухня
Польова