Street Lunch

Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 5 30 оценок, среднее: 3,10 из 5

«StreetLunch» Житомир – кафе швидкого харчування в центрі міста

Кафе «StreetLunch» в Житомирі виникло не випадково. В наш вік прискореного способу життя часу на повноцінний обід майже не залишається. А так важливо корисно і правильно харчуватися! Тому на вулицях нашого (і не тільки) міста так часто з’являються заклади фаст-фуду. Їжа в них досить смачна і дозволяє швидко насититися, а ціна дуже доступна.

«StreetLunch» створений саме для того, щоб дозволити сучасній людині правильно харчуватися, не втрачаючи при цьому зайвої хвилини. Меню цього кафе Житомира максимально просте, але в той же час і містке. Тут ви зможете покуштувати бурріто, Streetбургер або велику шаурму тощо. Також «StreetLunch» пропонує всі найпопулярніші кавові напої: лате, капучіно, американо та гарячий шоколад.

Для кави у цьому кафе в центрі міста використовуються зерна світового бренду, тому ваш напій не буде поступатися каві, приготованій в Італії. До того ж готуємо ми на першій в Житомирі мульти-бойлерній кавоварці, що дозволяє краще розкрити неповторний смак та аромат кавових зерен. Спробуйте і переконаєтесь самі!

Якщо ви думаєте, куди піти на бізнес-ланч в Житомирі, обирайте«StreetLunch»! Ми пишаємося тим, що у закладі використовуються тільки завжди свіжі продукти власного приготування. Тому ви можете бути впевненими, що їжа, куплена в цьому кафе Житомира, буде для вас тільки корисною!

 

Кафе
Хочу чогось смачненького
Бізнес ланч
Ділова зустріч
від 50 грн до 100 грн
Страви на виніс
Авторська кухня
До 30 осіб
Центр міста