Чайний клуб “ДОН ПУЕР”

Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 5 15 оценок, среднее: 3,27 из 5

«Дон Пуер» – єдиний в Житомирі заклад справжнього чаю!

Чайний клуб в Житомирі «Дон Пуер»–особливий заклад. Ви запитаєте, чим він відрізняється він інших кафе Житомира? Його найголовніша особливість – наявність в асортименті дійсно натурального, якісного і смачного чаю.

В останні роки Житомир заполонили десятки кав’ярень, їх з’являються цілі мережі, а чай в їх асортименті зазвичай всього кількох видів і доволі низької якості. Цю несправедливість по відношенню до чаю вирішила виправити команда закладу «Дон Пуер». Житомир завдяки їм отримав кафе, яке відкриває мешканцям міста справжній смак непідробного індійського чи китайського чаю.

Крім цього, одним із завдань закладу є впровадження чайної культури. Вона включає в себе правильне приготування і вживання чаю. Називається ця чайна церемонія гунфуча, і у клубі навчають як правильно провести її вдома. Також, що не менш важливо, тут можна дізнатися секрети, як відрізнити справжній чай від підробок, і придбати останній додому в єдиному магазині чаю в Житомирі. Повірте, після кількох уроків ви вже ніколи не повернетеся до неякісних чаїв з ароматизаторами.

У чайній карті на разі понад 70-ти видів чаю (білі, зелені, жовті, червоні, чорні, улун, пуери та інші). А до смачного напою найкраще будуть смакувати десерти з приватних кондитерських, сирні тарілки (елітні сири) та східні солодощі.

Підшуковуючи в наступний раз кафе в Житомирі, зайдіть не в звичну кав’ярню на Михайлівській, а пройдіть всього квартал і насолодіться дійсно унікальним смаком корисного продукту.

Кафе
Ділова зустріч
День народження
від 50 грн до 100 грн
від 100 до 200 грн
Лаунж
Плазма
Wi-Fi
До 30 осіб
від 50 до 100
Центр міста
Чайні клуби