Челентано

Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 5 6 оценок, среднее: 1,67 из 5

Насолодіться італійськими стравами в піцерії Житомира «Челентано»

Піцерія «Челентано» в Житомирі — це універсальне місце, де можна, поспішаючи, швидко перекусити, і, зручно вмостившись, провести декілька годин із друзями. Оскільки це всеукраїнська мережа, то і за якістю страв і обслуговування слідкують не тільки на місцевому рівні. Враховуючи це, ви можете бути впевненими в замовлених вами стравах.

Меню закладу включає більше десятка різновидів піци, а також широкий вибір гарнірів і десертів. До ароматної кави будуть чудово ласувати млинці із начинкою або ніжний чізкейк. Ця піцерія Житомира максимально швидко приготує і подасть ваше замовлення, адже цінує кожну хвилину часу своїх клієнтів.

Інтер’єр закладу максимально зручний: яскраві м’які дивани, багато світла та атмосфера затишку дружнього кола. В такому місці і їстиметься приємніше!

Фішка кафе — вигляд, що відкривається з його вікон. Вони виходять на площу Соборну, а тому просто снідаючи, ви маєте змогу насолодитися не тільки приємним смаком страв української та італійської кухні, а й чудовим виглядом на центр міста Житомира.

Влітку зручно буде розташуватись на зовнішній терасі, з якої відкривається вигляд на Будинок Правосуддя.

Це центральне кафе Житомира з цінами максимально доступному кожному. Відвідайте заклад і переконаєтесь в цьому самі!

Піцерії
Хочу чогось смачненького
Сімейна вечеря
День народження
Дитяче свято
Романтична вечеря
від 50 грн до 100 грн
Дитяча кімната / меню
Літня тераса
Плазма
Страви на виніс
Wi-Fi
Винна карта
Авторська кухня
Італійська кухня
Українська кухня
від 30 до 50
Центр міста