Творча лабораторія “Портал”

Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 5 13 оценок, среднее: 2,23 из 5

Унікальна кав’ярня в Житомирі – творча лабораторія «Портал»

Творча лабораторія «Портал» в Житомирі– це не просто кафе чи кав’ярня, це дружня компанія людей, зібраних під одним дахом ідеями чи емоціями. Сюди приходять з різними цілями: хтось провести романтичну вечерю з другою половинкою, хтось відпочити після важкого дня, але поєднують цих людей емоції, з якими вони виходять із закладу.

В цій незвичній кав’ярні Житомира ви можете почерпнути натхнення, набратися гарного настрою на найближчі дні та просто насолодитися спілкуванням з цікавими людьми.

Приміщення можна орендувати для організації тематичного свята. Оренда не менше 3-х годин. Із організацією та проведенням свята справиться дизайн-бюро, воно ж і допоможе максимально відтворити ваші бажання в зовнішньому вигляді свята. Також тут можна влаштовувати цікаві тематичні фотосесії і відео зйомки. Фотографа можна обрати в самій студії, чи прийти із власним. Творча лабораторія використовується як яскрава основа для майбутніх майстер-класів в Житомирі, зустрічей чи виставок.

Час роботи закладу з 10:00 до 22:00. За цей час ви встигнете роздивитися галерею робіт, які постійно розміщуються в закладі, розслабитися на милому балкончику з чашкою какао і навіть залишити частинку своїх творчих ідей, які тут обов’язково з’являться.

Приєднуйтесь до поціновувачів відпочинку в творчій галереї міста Житомира!

Кафе
Хочу чогось смачненького
Ділова зустріч
Сімейна вечеря
Банкети та корпоративи
День народження
Дитяче свято
Романтична вечеря
до 50 грн
від 50 грн до 100 грн
Дитяча кімната / меню
Плазма
Wi-Fi
Авторська кухня
До 30 осіб
від 30 до 50
від 50 до 100
Центр міста