Житомирський академічний обласний театр ляльок

Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 5 4 оценок, среднее: 1,75 из 5

 Афіша лялькового театру: кращі вистави для ваших дітей

Академічний ляльковий театр в Житомирі– це перлина культурно-виховної діяльності направленої на розвиток дітей нашого міста. Розташований в самому серці Житомира на вулиці Михайлівській, він тішить маленьких глядачів вже багато років.

Театр мав непросту історію, неодноразово переносився, але зараз, після десятків років під керівництвом професійних митців, він набув своєї довершеності і культурної вершини.

Афішу лялькового театру можна побачити на їх сайті або у самому закладі на вулиці Михайлівській. Обирайте виставу для вашого малюка вже сьогодні! На вас чекають як перевірені часом вистави, так і нові сучасні спектаклі, які обов’язково вас приємно здивують.

На разі ляльковий театр – це симбіоз традиційних форм лялькового дійства і пошуку нових засобів вираження літературних форм. Академічний театр на Михайлівській активно бере участь у реформації звичних форм лялькового дійства. Зараз крім постанов, які вже полюбилися глядачам, колектив театру направлений на розвиток гуртків, де б функціонували дитячі образотворчі програми, проводились майстер-класи, а також міжнародні лялькові фестивалі.

Отже, якщо у вас виникає питання, куди піти з дитиною, щоб було і цікаво, і корисно, то найкращим рішенням буде відвідати ляльковий театр на Михайлівській!

Центр міста
Театри