Житомирська обласна філармонія імені Святослава Ріхтера

Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 5 7 оценок, среднее: 2,71 из 5

Найкращі концерти в Житомирі відбуваються саме тут!

Уявіть собі типовий вечір п’ятниці чи суботи. Молодь гуртується біля «Каньону» і «Індіго», офісні працівники відпочивають за кухлем пива в барі, а закохані прогулюються по Михайлівській. Доволі нудно, чи не так?

А як щодо того, щоб урізноманітнить свій вечір походом у філармонію Житомира? Незвично? Лячно? А ви наважтеся! Насправді ви отримаєте таку гамму нових емоцій, яка приємно вразить і довго триматиме в тонусі.

Історія будівлі цього концертного закладу починається в 1858 році і спочатку була приміщенням театру. Збудована у стилі необароко, вона і зараз не перестає радувати око і ідеально підходить для концертів у Житомирі. Сотню років тому на цьому ж місці виступали трупи М.Кропивницього та М. Старицького, І. Карпенко-Карий, М. Садовський, М. Заньковецька та інші знаменитості української (і не тільки) сцени. Зараз же філармонія приймає найкращі співочі колективи не тільки України, а і зарубіжних країн.

Функціонує житомирська філармонія ім. С. Ріхтера з 1938 року, але і зараз вона настільки ж атмосферна і цікава, як і в ХХ столітті. Саме тут лунає найякісніша музика для найвибагливіших слухачів. Якщо ви зацікавилися, то на сайті можна переглянути афішу концертів.

Відкрийте в собі поціновувача класичної музики – завітайте в філармонію ім. С. Ріхтера!

Центр міста
Театри