Польоти над Житомиром

Додайте фарб до звичного життя – замовляйте політ на літаку в Житомирі

Політ на повітряній кулі в Житомирі – відмінне рішення для проведення дозвілля. Це стане саме тією захоплюючою пригодою, яка дасть вам нові емоції і незабутні враження. Ще сумніваєтесь, чи варто дарувати таку захоплюючу подорож своїм близьким? Подумайте про те, наскільки неочікуваною та оригінальною буде ця мить: відчуття як куля поволі підіймається вгору і навколо вас є тільки безкраї простори нашої країни. Такі емоції можна повторити тільки здійснивши політ на літаку в Житомирі. Але про це пізніше.

Ось рішення прийняте! Тепер слід вирішити, чи хочете ви політати самі, зі своєю другою половинкою або ж з групою. Від цього безпосередньо залежить і вартість польоту. Зараз діє такий прейскурант цін на польоти на повітряній кулі:

  • 2 людини – 6500 грн.
  • 3 людини – 7500 грн.
  • 4 людини – 8500 грн.
  • 7 осіб – 11 000 грн.

Польоти над Житомиром – це популярний спосіб незабутньо провести час для людей, які люблять неординарні події. Це чудова нагода зробити пропозицію чи ефектно закінчити весілля або День народження, зробивши таким чином оригінальний подарунок. Ціни на польоти в Житомирі дозволяють дати можливість відчути себе підкорювачами неба. Політ на літаку буде коштувати для однієї людини: 10 хв. – 80 грн./хв., 20 хв. – 75 грн./хв., 30 хв. – 70 грн./хв., 40-60 хв. –  60 грн./хв. (із можливістю управління). За дві людини треба буде заплатити: 10 хв. – 110 грн./хв, а за три – 160 грн./хв.

Подаруйте неземне задоволення собі і своїм близьким! Аеропорт Житомира вже чекає на вас!